TravianTr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TravianTr

TravianTr En Güncel Paylaşım Platformu

AnasayfamertLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En son konular
» BASSTÜRK BİRLİĞİ SLOGANI!
Travian Bölgeler Sıkıntısı Icon_minitimeÇarş. Ağus. 19, 2009 12:18 am tarafından UzmanSecurity

» Bug Nedir ? | Niçin olur ? | Sebepleri nelerdir ?
Travian Bölgeler Sıkıntısı Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 10:32 pm tarafından UzmanSecurity

» Dil değişme butonu
Travian Bölgeler Sıkıntısı Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 10:29 pm tarafından UzmanSecurity

» Travian Bölgeler Sıkıntısı
Travian Bölgeler Sıkıntısı Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 10:29 pm tarafından UzmanSecurity

» Server bölümleri Sorumluları
Travian Bölgeler Sıkıntısı Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 10:28 pm tarafından UzmanSecurity

» Doğum Günü Özel Paketi
Travian Bölgeler Sıkıntısı Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 10:27 pm tarafından UzmanSecurity

» Rsx Hakkında Herşey
Travian Bölgeler Sıkıntısı Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 10:23 pm tarafından UzmanSecurity

» Ltx Hakkında Her şey
Travian Bölgeler Sıkıntısı Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 10:22 pm tarafından UzmanSecurity

» Balta Sallayan
Travian Bölgeler Sıkıntısı Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 10:20 pm tarafından UzmanSecurity

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Istatistikler
Toplam 5 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: öncüs6

Kullanıcılarımız toplam 51 mesaj attılar bunda 49 konu

Travian Bölgeler Sıkıntısı

YazarMesaj
UzmanSecurity
Administrator
Administrator
UzmanSecurity

Travian Bölgeler Sıkıntısı Empty
MesajKonu: Travian Bölgeler Sıkıntısı   Travian Bölgeler Sıkıntısı Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 10:29 pm

Oyunda profesyonel sayısı gün geçtikce artsada acemi sayısıda gün geçtikce artmakta aramıza yeni arkadaşlarımız katılmakta.

Hepimizin başı bir zamanlar yönlerle sıkıntıya girmiştir. Acaba hangisi KuzeyDoğu +/+ mı +/- mi gibisinden.

Can sıkıntısıyla gezerken İspanya serverlarına kayıt olurken yönleri gösterdiğini gördüm.

Bizdede böyle birşey olsada rahatlasak diye düşündüm Oyunu uzun zamandır oynayanlar artık ezberlemiştir ama yeni arkadaşlarımızın başının hala ağırmakta olduğunu düşünüyorum. Böyle birşey yapılırsa kolaylık olur.

İyi kötü yorumlar için şimdiden teşekkür ederim.
http://travian-tr.yetkinforum.com

Travian Bölgeler Sıkıntısı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Travian V3.5
» Travian Bulmaca v2.0
» Travian' da değişiklikler
» Travian Yeni Sürüm T3.3 Görevleri
» Travian'ın açılımı & Başarıyı yakalama