TravianTr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TravianTr

TravianTr En Güncel Paylaşım Platformu

AnasayfamertLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En son konular
» BASSTÜRK BİRLİĞİ SLOGANI!
Bunları Biliyor musunuz ? || Travian Cep Kitapçığı Icon_minitimeÇarş. Ağus. 19, 2009 12:18 am tarafından UzmanSecurity

» Bug Nedir ? | Niçin olur ? | Sebepleri nelerdir ?
Bunları Biliyor musunuz ? || Travian Cep Kitapçığı Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 10:32 pm tarafından UzmanSecurity

» Dil değişme butonu
Bunları Biliyor musunuz ? || Travian Cep Kitapçığı Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 10:29 pm tarafından UzmanSecurity

» Travian Bölgeler Sıkıntısı
Bunları Biliyor musunuz ? || Travian Cep Kitapçığı Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 10:29 pm tarafından UzmanSecurity

» Server bölümleri Sorumluları
Bunları Biliyor musunuz ? || Travian Cep Kitapçığı Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 10:28 pm tarafından UzmanSecurity

» Doğum Günü Özel Paketi
Bunları Biliyor musunuz ? || Travian Cep Kitapçığı Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 10:27 pm tarafından UzmanSecurity

» Rsx Hakkında Herşey
Bunları Biliyor musunuz ? || Travian Cep Kitapçığı Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 10:23 pm tarafından UzmanSecurity

» Ltx Hakkında Her şey
Bunları Biliyor musunuz ? || Travian Cep Kitapçığı Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 10:22 pm tarafından UzmanSecurity

» Balta Sallayan
Bunları Biliyor musunuz ? || Travian Cep Kitapçığı Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 10:20 pm tarafından UzmanSecurity

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Istatistikler
Toplam 5 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: öncüs6

Kullanıcılarımız toplam 51 mesaj attılar bunda 49 konu

Bunları Biliyor musunuz ? || Travian Cep Kitapçığı

YazarMesaj
UzmanSecurity
Administrator
Administrator
UzmanSecurity

Bunları Biliyor musunuz ? || Travian Cep Kitapçığı Empty
MesajKonu: Bunları Biliyor musunuz ? || Travian Cep Kitapçığı   Bunları Biliyor musunuz ? || Travian Cep Kitapçığı Icon_minitimeC.tesi Ağus. 15, 2009 8:50 pm

Travian Forum'da her geçirdiğimiz dakika, Travian oynadığımız her gün Travian hakkında ilginç ve yeni yeni bilgiler öğreniyoruz.

Bu başlık altındada Travian ile ilgili olarak ilginç bulduğunuz bilgileri birbirimizle paylaşarak güzel şeyler elde edeceğimizi düşünüyorum. Tabi çok basit şeyleri değil, biraz daha bilinmeyen şeyler, duyduğumuz zaman a-ah dediğimiz bilgiler olursa daha güzel olur.

Örnek teşkil etmesinden ilk ben başlıyayım;

'' Kahraman ne olursa olsun, 6 tahıl yediğini biliyor muydunuz ? ''

* biliyordum, bilmiyordum demenize gerek yok

Tasarımcı arkadaşlarla birlikte yakında sizlere hem görsel açıdan, hem içerik bakımdan koskoca bir arşivle geliyoruz.. Bu konu o kitapçığın temellerini oluşturacak.

Güzel şeylerin ortaya çıkacağına inanıyorum.
http://travian-tr.yetkinforum.com

Bunları Biliyor musunuz ? || Travian Cep Kitapçığı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Travian'ın açılımı & Başarıyı yakalama
» Travian Bulmaca v2.0
» Travian' da değişiklikler
» Travian Bölgeler Sıkıntısı
» Travian Yeni Sürüm T3.3 Görevleri